Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców

Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców

Powołane przez Karkonoską Izbę Gospodarczą Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców, to zrzeszenie Przedsiębiorców z różnych branż, już nie tylko z Karkonoszy, ale i z całego pasma Sudetów.

Uczestnictwo w Naszych spotkaniach oferuje możliwość nawiązania nowych kontaktów, pozyskania partnerów biznesowych, a także inwestorów. Na każdym etapie rozwoju działalności, przedsiębiorcy otrzymują pełne wsparcie Karkonoskiej Izby Gospodarczej.

skp_biale_tlo-01.jpg

Gdzie odbywają się Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców?

Karkonoska Izba Gospodarcza jest organizacją samorządu gospodarczego, która od 31 lat reprezentuje interesy zrzeszających się w niej Przedsiębiorców.

W 2022 roku Izba powołała do życia Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców, które są prestiżowym miejscem spotkań właścicieli firm z różnych branż.

Spotkania odbywają się co miesiąc w 6 miejscowościach (Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko, Zgorzelec, Legnica i Wrocław, a już niebawem także w Polkowicach), dzięki czemu Przedsiębiorcy mogą się ze sobą spotykać w dogodnej dla siebie lokalizacji Dolnego Śląska.

Otoczenie Biznesu

Przynależność do Spotkań Karkonoskich Przedsiębiorców to szansa na pogłębianie wiedzy biznesowej, czerpanie ze sprawdzonego know how i gotowe rozwiązania, które można od razu wdrożyć w swoich firmach. Właściciele firm wzajemnie inspirują się i motywują do pracy, pomagając sobie w rozwiązywaniu codziennych problemów i udzielając porad. Zaufanie, mocne i długotrwałe relacje owocują dynamicznym rozwojem firm, wspólnymi inicjatywami, tworzeniem nowych produktów czy usług.

Rozbudowana sieć kontaktów biznesowych

Każda z grup Spotkań Karkonoskich Przedsiębiorców tworzona jest przez około 30 Przedsiębiorców z różnych branż, którzy polecają się wzajemnie do swoich klientów czy partnerów biznesowych. Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców umożliwiają dostęp do grup biznesowych tworzonych
w Zgorzelcu, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Świdnicy i Kłodzku, a także we Wrocławiu, co daje szerokie możliwości nawiązania relacji z Przedsiębiorcami z obszaru już nie tylko Karkonoszy, ale i całego pasma Sudetów oraz ościennych powiatów.

Kto może przyjść na nasze spotkania?

Naszymi gośćmi są zarówno właściciele małych lokalnych firm, jak i właściciele dużych firm komercyjnych.

To nie wielkość firmy ma znaczenie, tylko to czy Chcecie rozwijać i skalować swój biznes.

Terminy Spotkań Karkonoskich Przedsiębiorców

Informacje o poszczególnych terminach i miejscach spotkań, znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku.

Powyżej adres email umożliwiający zapisy na Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców.

Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców to:

Galeria